Michał Wiśniewski w TOP 5 najbardziej wpływowych YouTuberów na świecie!

Michał Wiśniewski w TOP 5 najbardziej wpływowych YouTuberów na świecie!

Nam też jest w to trudno uwierzyć, ale to prawda. Michał Wiśniewski jest wyżej w rankingu niż PewDiePie czy inny YouTuber, o którym możecie sobie tylko pomyśleć. Jak to się stało?


Nie wiemy. Przyczynił się do tego jednak prawdopodobny błąd YouTube, przez który piosenka Anny Kendrick pt. "Cups" znalazła się na jego kanale i wygenerowała ponad 400 milionów wyświetleń! Oto sprawca całego zamieszania:13 marca 2018 roku stał się cud. W ciągu jednego dnia na kanale Michała Wiśniewskiego przybyło ponad 415 milionów wyświetleń. Wtedy to najprawdopodobniej doszło do ogromnej pomyłki YouTube'a i powyższa piosenka została "przypisana" kanałowi Michała. Jak? Nie wiadomo, przecież cudy są nie do wyjaśnienia. Jeśli mielibyśmy jednak zgadywać, to błąd można połączyć ze zbieżnością jego sławnej "Filiżanki" z tytułem piosenki Anny Kendrick "Cups", czyli właśnie kubki, filiżanki.

Przez to wszystko kanał Michała Wiśniewskiego został zakwalifikowany jako aktualnie 4. najbardziej wpływowy kanał na YouTube z ponad 22 tysiącami % przyrostu, które ciągle rosną! Tutaj znajdziecie link do rankingu na żywo, a poniżej dowód na pierwszego Polaka w TOP 5 kanałów na YouTube:Co ciekawe, Michał Wiśniewski udostępnił na swoim Facebooku poniższy wpis, w którym pokazuje niesamowite statystyki swojego kanału, jednak nie wygląda na to, żeby zauważył w nich coś dziwnego.Podobne sytuacje pojawiają się także w przypadku kilku innych YouTuberów i kanałów, jednak przypadek Michała Wiśniewskiego jest ewenementem na skalę światową. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy Michałowi zadziała monetyzacja na tym filmie oraz czy sytuacja zostanie wyjaśniona.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.