1,2 miliona złotych w 7 miesięcy -  Michał Szafrański gościem na kanale Jacka Gadzinowskiego

1,2 miliona złotych w 7 miesięcy - Michał Szafrański gościem na kanale Jacka Gadzinowskiego

Serię "Men's Challenge" Jack Gadovsky zapoczątkował niedawno. Powstała ona po to aby widzowie mogli poznać go bliżej, bardziej prywatnie, nie tylko z "Wjazdów na chatę". Dodatkowo w odcinkach tych, Jacek chce nie tylko dostarczać widzom rozrywkę ale także czegoś ich uczyć, przekazywać pewne rady aby mogli poczuć się lepiej i bardziej korzystać z życia. W tym celu w ostatnim odcinku przeprowadził wywiad z Michałem Szafrańskim - blogerem, który w ciągu siedmiu miesięcy zarobił 1,2 miliona złotych!


Michał Szafrański prowadzi bloga JakOszczedzacPieniadze.pl na którym krok po kroku tłumaczy czytelnikom jak skutecznie ograniczyć wydatki i zacząć rozsądnie dysponować finansami. Dzięki swojej działalności otrzymał już kilka różnych nagród, m.in. w 2013 roku w kategorii dla „Najbardziej inspirującego bloga”. Aktualnie jego posty czyta ponad 250 tys. osób miesięcznie.
Na około rok po rozpoczęciu działalności na blogu Michał stwierdził, że warto byłoby przedstawić meandry finansów w bardziej jasny i zwarty sposób ponieważ na blogu jest to raczej chaotyczne. Stąd też w jego głowie zrodził się pomysł na napisanie książki i po około czterech latach udało mu się wydać własną pozycję pod tytułem „Finansowy ninja”. Czytając ją dowiadujemy się od czego zacząć oszczędzanie, jak ograniczyć wydatki czy jak łatwo zarobić pieniądze.

finansowy_ninja
W filmiku Jacka, Michał opowiada skrótowo o całej swojej działalności. Między innymi właśnie o książce, o tym dlaczego zdecydował się wydać ją na własną rękę a nie skorzystać z pomocy wydawcy, o pomocy dla fundacji Pajacyk, o ludziach którzy dzięki niemu poprawili swoją sytuację finansową i udziela kilku wstępnych rad, motywując przy okazji do działania. Jak sam bloger mówi każdy może zostać milionerem i dlatego uważamy, że warto zapoznać się z wywiadem przygotowanym przez Jacka oraz z samą osobą Michała, bo być może jego rady okażą się dla Was naprawdę przydatne.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.