Dziennikarz Michał Pol stawia na kanał YouTube!

Dziennikarz Michał Pol stawia na kanał YouTube!

Wiele osób znanych z innych mediów niż internet, w ostatnim czasie decyduje się na przeniesienie swojej działalności na YouTube. Daje im to możliwość tworzenia dokładnie tego, co chcą. Na taki krok zdecydował się jakiś czas temu również znany z Przeglądu Sportowego dziennikarz - Michał Pol. Wszystko wskazuje na to, że kanał YouTube stanie się teraz jednym z jego priorytetów.  

Michał Pol to bardzo doświadczony dziennikarz sportowy. Zanim zaczął pracować dla Onetu, przez 20 lat związany był z Agorą jako dziennikarz działu sportowego Gazety Wyborczej oraz Sport.pl. W Ringier Axel Springer Polska pracował od 2013 roku. W ostatnich dniach poinformował jednak o swoim odejściu, a wiosną 2020 roku na stanowisku zastąpi go Michał Kołodziejczyk.Tymczasem, jego kanał pod nazwą Polsport subskrybuje już ponad 100 tysięcy osób. Pojawiają się na nim głównie pomeczowe livestreamy. W związku z odejściem z szeregów wydawcy, dziennikarz poinformował, że teraz będzie stawiał na własne projekty, w tym właśnie kanał YouTube. Jak sam mówi, twórczość w serwisie jest dla niego "źródłem absolutnej radości".Wyjątkowy sposób prowadzenia transmisji przypadł do gustu fanom kanału, których w ostatnim czasie jest coraz więcej. Sam Michał Pol dzięki humorystycznej formie prowadzenia streamów, stał się w ostatnich dniach postacią, o której w pozytywny sposób mówią internauci, w tym także polscy YouTuberzy. Oglądacie już ten kanał?

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.