Michał Pater i Autostopem dookoła świata z wielkimi kłopotami w Kazachstanie

Michał Pater i Autostopem dookoła świata z wielkimi kłopotami w Kazachstanie

Michał Pater i Autostopem dookoła świata w ostatnim czasie jako cel swojej podróży obrali Kazachstan. Pomimo dobrych humorów, które wbrew pozorom dopisywały im aż do końca, podczas wyjazdu doszło do niebezpiecznej sytuacji.


Mężczyźni świętowali i mając w planach spożywanie alkoholu odwiedzili sklep, gdzie spotkali miłych ludzi i postanowili zaprosić Kazaka do zabawy. Szybko przekonali się jednak o tym, że popełnili duży błąd.Alkohol kończy się, więc Misza wraz z nowym towarzyszem wyruszają po nowy towar. Nie ma ich jednak zbyt długo i pozostali przyjaciele martwiąc się wykonują telefon. Od razu orientują się, że coś jest nie tak słysząc w słuchawce przerażone okrzyki Miszy. Jeden z nich wraca do sklepu, gdzie pomocy udziela mu nieznajoma kobieta. Zawiadomiona zostaje policja, udaje się skontaktować z Miszą i koniec końców okazuje się, że Kazak zaatakował po tym jak usłyszał odmowę w sprawie wzięcia narkotyków.Finalnie mężczyźni biesiadowali jeszcze jakiś czas aż w końcu złożyli zeznania na policji. Okazało się, że czeka ich rozprawa, która odbędzie się za dwa miesiące. I choć wszystko traktują z lekką dozą humoru, to zdają sobie sprawę jak wielkie groziło im niebezpieczeństwo.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.