Ulubieniec widzów z Top Model dołącza do Teamu X

Ulubieniec widzów z Top Model dołącza do Teamu X

Na kanale Stuu pojawił się właśnie wyjątkowy materiał prezentujący nowego członka Teamu X - Michała Gałę. Plotki o tym, że ulubieniec widzów programu Top Model dołączy do ekipy chodziły od dłuższego czasu, lecz dopiero teraz uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie.


Wczoraj informowaliśmy Was o wyjaśnieniach Marcina Dubiela, który postanowił sprostować ostatnie kontrowersyjne wydarzenia. Twórca potwierdził również, że robi sobie przerwę od udziału w nagraniach Teamu X, a także wspomniał o nowym członku ekipy. Warto podkreślić na samym początku, iż świeżego nabytku domu nie należy traktować jako zastępcy Marcina.

Michał Gała wziął udział w ósmej edycji programu Top Model. Jego przygoda zakończyła się na dziesiątym odcinku, co nie spodobało się rzeszy widzów. Stworzyli oni nawet specjalne wydarzenie na Facebooku nazwane "Przywrócić Gałę do Top Model" - dołączyło do niego około 27 tysięcy osób.Na szczęście okazuje się, że Michał nie kończy swojej przygody jako influencer. Mężczyzna dołączył właśnie do Teamu X - jego huczne przyjęcie do ekipy udokumentowano na specjalnym filmie.

To jednak nie koniec ogłoszeń. Otworzono także oficjalny internetowy sklep Teamu X, gdzie można znaleźć koszulki, bluzy oraz gadżety z charakterystycznym logo. Nie zabrakło oczywiście motywu "Eluwina" (przypominamy, że termin ten uplasowało się na trzecim miejscu w tegorocznym plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku).

 

Co sądzicie o dołączeniu Michała Gały do Teamu X? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.