Messenger przejdzie na odpowiednią

Messenger przejdzie na odpowiednią "dietę"!

Coraz częściej od osób korzystających z aplikacji Facebook Messenger słychać głosy krytykujące to, w jaki sposób jest ona rozwijana. Według większości użytkowników wprowadzane obecne zmiany tylko zaśmiecają program i sprawiają, że on, jak i sam telefon działa przez to wolniej. Twórcy zapowiadają zmiany.


David Marcus, człowiek odpowiedzialny za rozwój aplikacji Facebook Messenger, poinformował, że w bieżącym roku planowana jest duża ilość zmian w kwestii tego programu. Zostanie on przede wszystkim porządnie zoptymalizowany tak, aby działał sprawniej i przyjemniej dla użytkowników. Ponadto pobierać ma mniej prądu, a następne aktualizacje mają być bardziej przemyślane.

Czyżby twórcy aplikacji Facebook Messenger wreszcie pojęli, co do tej pory robili źle?


Poza tą "dietą" szykują się także zmiany w aspekcie czatów grupowych oraz ulepszenia jakości przesyłanych zdjęć. Nie wiadomo jednak, kiedy te wszystkie nowości ujrzą światło dzienne. Możemy być pewni jednak, że w tym roku Facebook Messenger przejdzie trochę pozytywnych przemian... miejmy chociaż taką nadzieję.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.