Messenger z nową funkcją ignorowania znajomych

Messenger z nową funkcją ignorowania znajomych

Użytkownicy nieodłącznego elementu Facebooka, jakim jest Messenger, nie mogą narzekać na małą ilość funkcji tego komunikatora. Proste przesyłanie zdjęć i małych plików, udostępnianie lokalizacji, wiadomości głosowe czy możliwość zagrania z naszymi znajomymi w chińczyka wewnątrz czatu to zaledwie część dostępnych na platformie udogodnień. Kolejna aktualizacja doda nam natomiast funkcję, której w aplikacji brakowało, czyli skutecznego wyciszenia nachalnych użytkowników. 


Aktualizacja oznaczona jako wersja 350.3.122.0 dotyczyć ma na razie jedynie niedawno wydanej, desktopowej wersji Messengera. Najważniejszą zmianą jaką przyniesie ten update będzie nowa funkcja "ignorowania znajomych". Nowe udogodnienie może okazać się szczególnie przydatne w sytuacji gdy z pewnych względów nie będziemy chcieli otrzymywać powiadomień od danego użytkownika, a nie chcemy go blokować ani usuwać z grona znajomych. Takowy znajomy nie otrzyma żadnego powiadomienia o byciu dodanym do listy ignorowanych użytkowników, a wiadomości od tej osoby zaczną wówczas trafiać do folderu "inne". Funkcja może być wyłączona przez nas w każdej chwili.Desktopowa wersja Messengera, której dotyczy wspomniana wyżej aktualizacja jest na razie dostępna jedynie dla użytkowników systemu Windows. Wkrótce pojawić ma się również wersja dla urządzeń Apple, Androida oraz w wersji web.

Źródło: SpidersWeb

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.