Messenger z funkcją obsługi wątków!

Messenger z funkcją obsługi wątków!

W obecnych czasach prawie każdy komunikuje się ze znajomi za pomocą Messengera. W aplikacji bardzo często tworzone są konwersacje, w których bierze udział wiele osób. Niestety nieraz zdarza się tak, że za wysłanymi wiadomościami trudno nadążyć. Twórcy postanowili nam to ułatwić!


Jeśli uczestniczyliście w czacie grupowym, bardzo dobrze wiecie, że jak tylko na chwilę odejdziecie od telefonu czy komputera, może ominąć was mnóstwo tematów czy ważnych pytań. Odpowiadanie na nie po czasie niestety nie zawsze ma sens, gdyż druga osoba może nas już nie zrozumieć. Ułatwić ma to funkcja obsługi wątków, która właśnie została dodana do Messengera. Oto jak ona działa!


  1. W konwersacji wyszukaj wiadomość, na którą chciałbyś odpowiedzieć.

  2. Wybraną wiadomość przytrzymaj dłużej palcem.

  3. Obok reakcji na wiadomość, kliknij znaczek "strzałki w lewo".

  4. Wpisz i wyślij tekst, który odpowie na wiadomość i otworzy nowy wątek.


Funkcja ta działa również na komputerze, jednak zamiast przytrzymania wiadomości należy kliknąć 3 kropki obok tekstu, a następnie wybrać "Odpowiedz".

Funkcja obsługi wątków to coś, na co warto było czekać. Dla wielu z nas może okazać się bardzo pomocna. Aż dziwne, że Facebook zdecydował się wprowadzić ją dopiero teraz. Będziecie z niej korzystali?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.