Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Aplikacja Messenger nieustannie jest rozwijana, co niestety nie idzie z jakością wprowadzanych nowości. Implementowane zmiany według znacznej części użytkowników są niepotrzebne i powodują tylko, że program zajmuje coraz to więcej pamięci. W tym kontekście warto przyjrzeć się właśnie wdrożonej funkcjonalności. 


Messenger otrzymał bowiem możliwość transmitowania gier. Mowa tutaj oczywiście o produkcjach dostępnych za pośrednictwem istniejącej już sekcji Instant Games. Od teraz więc oprócz rozgrywki w te tytuły ze swoimi znajomymi, będziemy mogli nawzajem transmitować na żywo nasze postępy. Aby rozpocząć stream należy dotknąć ikonę kamery dostępną w prawym górnym rogu ekranu.

Tak prezentuje się nowa funkcja na Messengerze - streaming gier


Powód, dla którego tego typu nowość została wprowadzona nie jest do końca znany. Trudno też wyobrazić sobie rzeszę chętnych do korzystania z tego typu funkcji - być może zyska popularność wśród młodszych użytkowników.

Transmitowanie gier na razie może nie być dostępne u wszystkich. Musicie uzbroić się w cierpliwość.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.