Messenger wprowadza dowolne reakcje na wiadomości

Messenger wprowadza dowolne reakcje na wiadomości

Wraz z nową aktualizacją aplikacji Messenger, wszyscy użytkownicy otrzymali dostęp do nowej funkcji. Od teraz mogę reagować na wiadomości nie tylko domyślnymi sześcioma emoji!


Nowa funkcjonalność była testowana przez Messengera od kilku miesięcy i była przez jakiś czas aktywna u wybranych użytkowników. Teraz, po najnowszej aktualizacji, jest już dostępna u wszystkich posiadaczy aplikacji. Aby dostać się do zbioru pozostałych reakcji należy przytrzymać palcem wiadomość, aby następnie kliknąć plusik po prawej stronie, który otworzy długą listę emoji.Poza tym możemy dostosować według własnych upodobań domyślne ikonki. W tym przypadku należy kliknąć na przycisk "dostosuj", przytrzymać emotkę, którą chcemy zmienić i w dalszej kolejności wybrać tę odpowiednią dla nas.

Nowa aktualizacja została raczej pozytywnie przyjęta przez użytkowników. Jeśli jeszcze nie możecie bawić się reakcjami na wiadomości, to szybko instalujcie uaktualnienie i cieszcie się dowolnością w Messengerze!

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.