Galeria zdjęć powraca do Messengera!

Galeria zdjęć powraca do Messengera!

Od jakiegoś czasu każdy z użytkowników Messengera miał okazję doświadczyć problemów, z którymi borykają się twórcy aplikacji. Nieskończenie wysyłająca się wiadomość to tylko kropla w morzu, bowiem w powszechnej opinii najgorszym z nich był brak możliwości przeglądania udostępnionych zdjęć. Na szczęście sytuacja została już opanowana!


Niedawno na Messengerze mogliśmy ujrzeć taki komunikat:
Niektóre funkcje są niedostępne – ma to na celu przestrzeganie nowych zasad dotyczących usług przesyłania wiadomości w Europie. Pracujemy nad przywróceniem ich.

Tym samym zostaliśmy pozbawieni możliwości tworzenia nicków, wysyłania naklejek i używania niektórych funkcji w stories, a także przeglądania zbiorczej galerii wysłanych zdjęć w konwersacji z wybranym użytkownikiem. Wszystkie te działania związane były z nowymi przepisami o wykorzystaniu danych  dotyczących usług wiadomości w krajach Unii Europejskiej.Twórcy aplikacji wciąż pracowali nad przywróceniem wszystkich funkcji, jednak nigdy nie ujawnili terminu, w którym to nastąpi. Jak się okazało, użytkownicy Messengera sami zauważyli, że znów mają możliwość przeglądania galerii zdjęć. Jeśli nie widzicie tego w swoich smartfonach, zaktualizujcie aplikację lub ją odinstalujcie i z powrotem zainstalujcie. Mamy szczere nadzieje, że opcja już na zawsze będzie dostępna, a twórcy szybko uporają się z pozostałymi problemami.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.