Messenger od dziś z możliwością cofania wiadomości

Messenger od dziś z możliwością cofania wiadomości

Nareszcie doczekaliśmy się funkcji, którą dotychczas mógł się cieszyć tylko sam Mark Zuckerberg i nieliczni z jego kolegów. Może się przydać, gdy zrobimy literówkę, albo chlapniemy za dużo coś nieprzemyślanego. 


Oczywiście funkcja będzie pojawiać się stopniowo, więc nie wszyscy będą cieszyć się nią w tym samym czasie, ale oficjalnie od dzisiaj ma być rozprzestrzeniana w Polsce. Co ciekawe nasz kraj wraz z Boliwią i Litwą jest jednym z pierwszych na świecie, który może pochwalić się taką funkcjonalnością.Od teraz oprócz opcji "usuń", która raczej służy do tego, żeby ukryć wiadomości przed kimś, kto przegląda nasz telefon, bo nie ukrywa jej w telefonie naszego rozmówcy, będzie opcja "unsend". Dzięki niej przez 10 minut od wysłania wiadomości będziemy mogli ją "odesłać", czyli usunąć zarówno z naszego urządzenia, jak i urządzenia odbiorcy.

10 minut to dużo i niedużo, bo często w momencie wysyłania wiadomości już żałujemy, ale czasem nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, co napisaliśmy, a rano jest już za późno. Cóż, w dalszym ciągu najlepiej najpierw myśleć, a potem pisać, zamiast liczyć na technologię.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.