Merghani wraca po blisko 4-miesięcznej przerwie!

Merghani wraca po blisko 4-miesięcznej przerwie!

Merghani - YouTuber z ponad 138 tysiącami subskrypcji na koncie, wraca do nagrywania po blisko 4-miesięcznej przerwie! Ostatni odcinek wrzucił 17 czerwca. Jeszcze dłużej trwała przerwa od nagrywania jego głównej serii pt. "Graj jak" - ostatni materiał opublikował bowiem 6 czerwca.


Seria "Graj jak" towarzyszy Merghaniemu już od czerwca 2015 roku. Do tej pory pojawiły się 22 materiały ukazujące to, jak grają profesjonalni gracze. Wszystkie z nich osiągały naprawdę świetne wyniki. Największym sukcesem okazał się film z Izakiem w roli głównej. Jego liczba wyświetleń na ten moment to ponad pół miliona!
Dziś doczekaliśmy się powrotu Merghaniego! Wrzucając pierwszy odcinek 2 sezonu "Graj jak", zapowiedział, że planuje następne filmy. Tym razem twórca będzie sam wbijał do YouTuberów oraz zawodowych graczy.


W dzisiejszym odcinku możemy dowiedzieć się na jak oraz na czym gra BOXDEL! W materiale tym, zobaczycie także jedną z najlepszych akcji YouTubera w CS:GO. Jakby tego było mało, możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest gamingowa mysz firmy Roccat. Sprawdźcie sami:
Czekaliście na Merghaniego? Jak podoba Wam się pomysł na 2 sezon "Graj jak"? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.