Mercedes Friza pomalowany sprayem!

Mercedes Friza pomalowany sprayem!

Wszyscy fani Friza, którzy śledzą go na Instagramie, Facebooku czy YouTube mieli na pewno okazję widzieć jego białego Mercedesa. Dzisiaj na swojej Instagramowej relacji YouTuber ponownie pokazał swoje auto, jednak tym razem było one pomalowane kolorowym sprayem. 


Friz już niejednokrotnie chwalił się swoim samochodem na swoich mediach społecznościowych. Kilka zdjęć z autem w tle możemy znaleźć między innymi właśnie na jego Instagramie.Ficik do auta mordo czaisz


Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)


Dzisiaj jednak wygląd auta ani trochę nie oddawał stanu pokazanego na przykład na zdjęciu wyżej. Mercedes YouTubera został najpewniej pomalowany sprayem. Na ten moment nie wiemy, czy wygląd samochodu został zmieniony na potrzeby nowego filmu czy faktycznie został zniszczony. Twórca dodał, że prawdopodobnie wyjaśni całą sprawę swoim obserwatorom już za jakiś czas.Przy okazji tej sytuacji, warto także wspomnieć, że swego czasu na zagranicznym YouTube, bardzo popularny był prank, polegający na malowaniu aut specjalnym sprayem, który był łatwo zmywalny z karoserii. Czy na podobny pomysł wpadła ekipa Friza? Pozostaje nam czekać na wyjaśnienia Karola.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.