MeetUp startuje z ogłaszaniem YouTuberów!

MeetUp startuje z ogłaszaniem YouTuberów!

Wszyscy dobrze wiemy, że już 1 września w Krakowie odbędzie się największe spotkanie twórców z widzami, czyli MeetUp! Ambasadorów mieliśmy okazję poznać już jakiś czas temu, jednak czeka na nas jeszcze masa innych YouTuberów. 


Izak, Rezi i Friz - to właśnie ambasadorzy tegorocznej edycji imprezy MeetUp 2018, która odbędzie się w Krakowie. Dla tej trójki na pewno warto byłoby przyjechać do Krakowa, jednak nie są oni jedynymi twórcami zaproszonymi na to wydarzenie.Do grona twórców, których zobaczymy podczas imprezy, dołączył właśnie Jcob, czyli jeden z najpopularniejszych fifaczy na polskiej scenie YouTube.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim ogłoszeniami związanymi z tegorocznym MeetUp'em, to koniecznie obserwujcie fanpage imprezy oraz dołączajcie do wydarzenia na Facebooku. W ciągu najbliższych dni dowiemy się, kto jeszcze dołączy do grona zaproszonych twórców.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz o biletach na event znajdziecie w naszym artykule klikając tutaj.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.