MeetUp 2017 w Krakowie - czego możemy się spodziewać?

MeetUp 2017 w Krakowie - czego możemy się spodziewać?

Wakacje już prawie za nami, lecz to nie powód do smutku. Niedługo przecież startuje MeetUp - największa impreza poświęcona twórcom internetowym w Polsce. Czego możemy spodziewać się po tym wydarzeniu i czy warto specjalnie dla niego odwiedzić Kraków?


MeetUp Kraków 2017 zbliża się wielkimi krokami. Warto więc być na bieżąco z informacjami dotyczącymi tej imprezy i mieć świadomość tego, co może czekać nas 9 września w krakowskiej Tauron Arenie. Na szczęście organizatorzy wraz z Łukaszem Górskim (prowadzącym wydarzenia) postanowili zgromadzić większość najistotniejszych faktów w krótkim filmie wideo zamieszczonym na oficjalnej facebookowej stronie. Dowiedzieć możemy się z niego przede wszystkim o dacie eventu oraz godzinach w jakich konkretne osoby będą mogły przekroczyć próg obiektu.Niewątpliwie jedną z największych atrakcji będą twórcy zaproszeni na MeetUp Kraków 2017. Oprócz ambasadorów (ReZi oraz Izak) pojawi się tam ponad 200 innych YouTuberów, z którymi będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie, poprosić o autograf czy po prostu porozmawiać. Osobny wpis na ich temat znajdziecie tutaj.

Przypominamy także, że wstęp na imprezę jest całkowicie darmowy, lecz chętne osoby mogą oczywiście zakupić specjalne opcje biletowe w tym miejscu.

To co, widzimy się 9 września w Krakowie? Jeśli jeszcze nie macie biletów, kupicie je klikając tutaj.


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.