MeetUp 2019 oficjalnie ogłoszony!

MeetUp 2019 oficjalnie ogłoszony!

Największe wydarzenie społeczności YouTube w Polsce zostało oficjalnie ogłoszone. MeetUp w 2019 roku ponownie zawita do Krakowa!


Kolejna edycja tego niesamowitego wydarzenia odbędzie się w stolicy Małopolski. Kraków jest zarówno miejscem narodzin inicjatywy spotkań YouTuberów z widzami jak i miejscem, w którym odbyły się jej dwie ostatnie edycje. Obie cieszyły się olbrzymimi zainteresowaniem i okazały się sporym sukcesem organizatorów. Nikogo nie dziwi zatem fakt, że MeetUp® 2019 odbędzie się właśnie w krakowskiej Tauron Arenie!Jak już przyzwyczaili nas organizatorzy, event będzie miał miejsce pod sam koniec wakacji - 31 sierpnia 2019 roku. Dla widzów to idealny moment, aby przypieczętować dwa miesiące wolnego czasu i z pozytywnym nastawieniem wejść w nowy rok szkolny. Już wkrótce poznamy pierwsze szczegóły dotyczące tego wydarzenia - dowiemy się m.in. jacy YouTuberzy je odwiedzą, a także jacy będą partnerzy eventu. Wszystkiego tego dowiecie się śledząc profile MeetUp® Polska na instagramie oraz facebooku, a także odwiedzając naszą stronę internetową.

Pojawicie się 31 sierpnia w Krakowie?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.