Bilety na MeetUp 2019 Kraków wyprzedane!

Bilety na MeetUp 2019 Kraków wyprzedane!

MeetUp® bez dwóch zdań jest cieszącym się największą popularnością wydarzeniem, na którym możemy spotkać popularnych polskich YouTuberów. Tegoroczna edycja, która odbędzie się już 31 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie, ma okazję pobić kolejny rekord frekwencji. 


Zainteresowanie wydarzeniem jest na tyle duże, że organizatorzy po raz pierwszy na tak dużym obiekcie, jakim jest Tauron Arena, wyprzedali wszystkie bilety! Rekord sprzedaży został ustanowiony na 2 dni przed eventem. Za taki stan rzeczy odpowiada przede wszystkim praca organizatorów włożona w poprzednie edycje wydarzenia oraz niezwykle dobrze zapowiadająca się ta nadchodząca. Na niej pojawi się rekordowo wielu twórców YouTube oraz TikTok. Będą to m.in.: reZigiusz, ekipa Friza, Wip Bros, Gimper, Mandzio, Reżyser Życia, Dla Pieniędzy i wiele więcej niezwykle znanych osobistości. Pełną listę twórców jakich spotkacie w tę sobotę w Krakowie znajdziecie TUTAJ.Wyprzedane bilety nie oznaczają jednak tego, że jeśli nie zdążyliście ich kupić, to nie odwiedzicie wydarzenia. Wejście na MeetUp® 2019 jest bowiem darmowe, a bilety upoważniają jedynie do wcześniejszego wejścia na event oraz do wielu udogodnień zależnych od rodzaju zakupionej wejściówki. Bramki dla odwiedzających, którzy nie posiadają biletu zostaną otwarte o godzinie 12:30.


Odwiedzicie MeetUp® 2019 w Krakowie? Dajcie znać oraz śledźcie naszą stronę, gdyż już wkrótce poznamy pełną godzinową rozpiskę wydarzenia! Do zobaczenia na miejscu!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.