Tak prezentuje się plan MeetUp 2019 Kraków!

Tak prezentuje się plan MeetUp 2019 Kraków!

Już jutro MeetUp® 2019 Kraków! Największe spotkanie YouTuberów z widzami zapowiada się wyjątkowo dobrze i cieszy się rekordowym zainteresowaniem. My poznaliśmy tymczasem szczegółowy plan eventu oraz jego mapę! Jesteście ciekawi?


O tym, że tegoroczną edycję MeetUp® może odwiedzić rekordowo dużo osób informowaliśmy was wczoraj. Organizatorzy podzielili się bowiem informacją, że na dwa dni przed eventem wyprzedali wszystkie bilety! Jeśli jednak nie zdążyliście ich kupić, nie stało się nic strasznego. Od godziny 12:30 wejście na imprezę będzie całkowicie darmowe.

Jeśli już wejdziecie na teren imprezy, na miejscu będzie czekał na was ogrom atrakcji. Będą to spotkania z twórcami na specjalnie przygotowanych ściankach, atrakcje na scenie głównej oraz stoiskach i wiele wiele więcej. Aktywności na scenie głównej rozpoczną się o godzinie 10:00, jednak to dopiero na godzinę 13:00 zapowiedziano wielkie otwarcie evenetu! Przed nim koncert zagrają Mateusz Ciawłowski, Wip Bros oraz Magda Bereda. W międzyczasie nie zabraknie pokazu iluzji Rozczarowanych oraz pierwszego przywitania reZigiusza i Ekipy Friza. Po wielkim otwarciu na scenie spotkamy mnóstwo znanych twórców, którzy będą odpowiadali na pytania widzów, ale nie tylko. Na godzinę 15:55 zapowiedziano natomiast tajemniczo brzmiące "laser show", a chwile później na scenie głównej będziemy mogli wziąć udział w kilku konkursach przygotowanych przez partnerów #KRAKOWMU. Oficjalne zakończenie wydarzenia, które tradycyjnie przeprowadzą jego ambasadorzy, zaplanowane jest natomiast na 17:30.

W tym czasie każdy będzie miał okazję zrobić sobie zdjęcie z ulubionym twórcą YouTube lub TikTok, którzy będą do dyspozycji w wybranych godzinach na ściankach umiejscowionych na płycie głównej. Rozpiskę aktywności na scenie głównej oraz w dwóch meetingboxach, a także na stoiskach partnerów wydarzenia znajdziecie w poście poniżej:Jeśli zamierzacie odwiedzić jutrzejszy MeetUp®, z pewnością interesuje was także mapa wydarzenia. Warto szczególnie zwrócić uwagę na umiejscowienie wejść, które zależne są od tego, czy posiadacie bilet na wydarzenie. Mapę eventu znajdziecie poniżej:

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ. Do zobaczenia już jutro w Krakowie! 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.