Wstęp na MeetUp 2019 Kraków będzie darmowy!

Wstęp na MeetUp 2019 Kraków będzie darmowy!

Kilka dni temu zostało ogłoszone największe spotkanie YouTuberów z widzami w tym roku - MeetUp® 2019! Poznaliśmy tym samym datę oraz miejsce tego wydarzenia. Teraz ogłoszono także start oficjalnej sprzedaży biletów!


MeetUp® 2019 odbędzie się 31 sierpnia 2019 w krakowskiej Tauron Arenie. Na miejscu pojawi się wielu znanych twórców, których już wkrótce będziemy po kolei poznawać. Na ten moment ogłoszono jednak, że tak jak  przypadku poprzednich edycji eventu, będzie on darmowy! Organizatorzy przygotowali jednak kilka rodzajów biletów, które oferują wiele udogodnień. Wśród nich są takie, które zawierają osobne spotkania z ambasadorami wydarzenia, wcześniejsze wejście na teren imprezy, możliwość przebywania pod samą sceną wydarzenia, a nawet udział w oficjalnym after party!

Wejście na teren imprezy zależnie od rodzaju biletu prezentuje się następująco:

8:45 - God Mode i Meet & Greet
9:00 - Premium
9:30 - Fasttrack
11:00 - start aktywności na scenie
12:30 - możliwość wejścia na MeetUp bez biletów

Każdy z biletów różni się ceną, a także zawiera różnego rodzaju udogodnienia. Całą rozpiskę cen znajdziecie w poście poniżej:Co bardzo ważne, sprzedaż biletów rusza już 22 czerwca, a ilość osób przebywająca w tym samym czasie na terenie imprezy jest ograniczona. Właśnie dlatego jedynie zakup biletu gwarantuje wejście na teren wydarzenia.

 

Sprzedaż biletów startuje 22 czerwca pod tym linkiem.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.