Ruszyła sprzedaż biletów na MeetUp 2018 w Krakowie!

Ruszyła sprzedaż biletów na MeetUp 2018 w Krakowie!

Każdy prawdziwy fan polskich YouTuberów wie, czym jest MeetUp. Największa impreza związana z YouTubem w tym roku odbędzie się 1 września w Krakowie na terenie Tauron Areny. Aktualnie poznaliśmy wszystkich trzech ambasadorów, a są to: Rezi, Izak i Friz. Dotychczas zagadką pozostawała kwestia biletów, lecz właśnie pojawiły się szczegółowe informacje na ten temat.


Na oficjalnym profilu MeetUpa na Facebooku pojawiła się szczegółowa rozpiska na temat biletów i ich cen. Impreza rozpocznie się oficjalnie o godzinie 11:00, lecz już o 8:45 na teren Tauron Areny wejść będą mogły osoby posiadające bilety God Mode (1000 zł) i Meet & Greet (500 zł). O 9:00 otworzą się bramki dla posiadaczy biletu Premium (300 zł). Wszystkie bilety od Premium w górę są limitowane i liczba miejsc jest ograniczona, więc chętni powinni się pospieszyć.

Właściciele biletów Fasttrack będą mogli wejść na teren imprezy już pół godziny później, czyli o 9:30. Wejściówki będzie można kupić w trzech pulach: I pula 50 złotych, II pula 55 złotych i III pula 60 złotych.

Sprzedaż biletów właśnie ruszyła i możecie je kupić w tym miejscu.

Jeśli jednak ktoś nie ma możliwości zakupu biletu wcześniejszego wstępu, to również może skorzystać z imprezy, bo o godzinie 13:00 na miejsce wejść będą mogły osoby nieposiadające biletu. Według planów wydarzenie ma skończyć się nie wcześniej niż o 18:00. Oznacza to, że osoby, które dołączą o 13:00, również będą miały dużo czasu na zapoznanie się z atrakcjami i spotkanie YouTuberów.Posiadacze biletów Meet & Greet oraz God Mode będą mieli szansę na osobiste spotkanie z twórcami w zamkniętej strefie od 9:00 do 10:30. Dostaną oni również dostęp do Strefy Premium, specjalne wejście na imprezę, gadżety związane z MeetUpem i poczęstunek. Dodatkowo ci, którzy zdecydują się na kupno pakietu God Mode, dostaną zaproszenie na After Party.  Należy pamiętać, że ta opcja dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich. Następnie dostęp do Strefy Premium od godziny 10:30 otrzymają wszyscy posiadacze biletu Premium, który poza możliwością swobodnego pogadania z YouTuberami również gwarantuje zestaw gadżetów i poczęstunek.

Kupując wejściówkę, warto pamiętać o tym, że każdy bilet uprawnia tylko do jednorazowego wejścia na teren eventu. Na szczęście na miejscu można znaleźć strefy gastronomiczne oraz toalety. Poprzednia edycja zgromadziła ponad 20 000 uczestników. Mamy nadzieję, że w tym roku uda się pobić ten rekord!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl