MeetUp 2018 został oficjalnie ogłoszony!

MeetUp 2018 został oficjalnie ogłoszony!

Imprez na których można spotkać YouTuberów jest wiele, ale MeetUp jest tylko jeden, bo to ludzie tworzą klimat. To właśnie ta impreza może pochwalić się największą liczbą odwiedzających wydarzenie fanów i gwiazd rodzimej sceny YouTube. Tegoroczna edycja została oficjalnie zapowiedziana!


Na oficjalnym fanpage MeetUp'a dzisiaj została zaprezentowana informacja o miejscu i dacie imprezy. Początek września mimo końca wakacji jeszcze nigdy nie był tak radosny, bo tegoroczny MeetUp odbędzie się 1 września (sobota) w krakowskiej Tauron Arenie!Według zawartych wyżej informacji już niedługo możemy spodziewać się zapowiedzi pierwszych Ambasadorów tegorocznej edycji MeetUp. Aby być na bieżąco z najnowszymi ogłoszeniami najlepiej śledzić oficjalny fanpejdż wydarzenia.

Wygląda na to, że po raz kolejny we wrześniu odbędzie się impreza na ogromną skalę. Zeszłoroczna edycja była rekordowa pod względem frekwencji, bo wzięło w niej udział blisko 20 tysięcy osób! Więcej szczegółowych informacji o poprzedniej edycji oraz infografikę znajdziecie tutaj. Jak wiemy, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego można się spodziewać, że nadchodzący MeetUp w Krakowie będzie jeszcze lepszy niż poprzedni, chociaż poprzeczka zawieszona jest naprawdę wysoko.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.