Kolejne szczegóły dotyczące nadchodzącego MeetUp 2017 w Krakowie ujawnione!

Kolejne szczegóły dotyczące nadchodzącego MeetUp 2017 w Krakowie ujawnione!

Wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie poświęcone twórcom internetowym w Polsce. Mowa oczywiście o MeetUp'ie, o którym organizatorzy zaczynają mówić coraz więcej, zdradzając tym samym interesujące wszystkich szczegóły. Czego dowiedzieliśmy się tym razem?


Jeszcze nie tak dawno nie wiedzieliśmy zbyt wiele na temat nadchodzącej imprezy. Dopiero kilka dni temu zostaliśmy poinformowani o fakcie, że najbliższy MeetUp odbędzie się w Krakowie - artykuł na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu. Dzisiaj z kolei organizator podał do wiadomości, że data wydarzenia została ustalona na 9 września. Wtedy też drzwi Tauron Areny otworzą się dla wszystkich, którzy będą chcieli spotkać się ze swoimi ulubionymi gwiazdami internetu. Taka impreza zdecydowanie zapewni sporo dobrej energii na cały rok szkolny, który właśnie będzie się rozpoczynał.Decyzja o zorganizowaniu imprezy w Krakowie (a nie jak to bywało najczęściej, we Wrocławiu) może zapewne wynikać z tego, że po prostu Tauron Arena jest większa, więc nie będzie żadnych problemów związanych chociażby ze swobodnym przemieszczaniem się po obiekcie, tak jak w przypadku Hali Stulecia. Tymczasem pozostaje nam oczekiwać na ujawnienie cen dodatkowych biletów, bo przypominamy, że wstęp na MeetUp jest darmowy, a udostępnione płatne pule wejściówek, będą oferowały zapewne jeszcze więcej atrakcji.

 

Co sądzicie o nowych, ujawnionych szczegółach? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.