Wiemy gdzie odbędzie się kolejny MeetUp!

Wiemy gdzie odbędzie się kolejny MeetUp!

Kolejne wielkie święto polskiego YouTube'a zbliża się wielkimi krokami! Tak, oczywiście chodzi o MeetUp, w którym udział wezmą największe gwiazdy polskiej sceny YouTube. Na oficjalnej stronie MeetUp Polska na Facebooku od jakiegoś czasu trwało odkrywanie kart, gdzie dokładnie odbędzie się w tym roku największy w Polsce zlot społeczności YouTube. 


Podczas całej zabawy pojawiło się bardzo dużo spekulacji odnośnie do tego, w którym mieście MeetUp się odbędzie. Niektóre przypuszczenia zainteresowanych ludzi okazały się trafne, inne trochę mniej, jednak zaangażowanie w odkrywanie miejsca kolejnego MeetUp'u wśród wszystkich było bardzo duże. Dzięki świeżo odkrytej grafice dowiadujemy się, że kolejny MeetUp odbędzie się w Krakowie!Kraków wydaje się bardzo dobrym miejscem na organizację MeetUp'u, ponieważ jest to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, a jego lokalizacja jest dogodna dla większości dojeżdżających osób. To także tam odbyło się pierwsze spotkanie widzów z twórcami w historii polskiego YouTube. Powrót do stolicy Małopolski wydaje się zatem w pełni zrozumiały.


Wybierzecie się do Krakowa na MeetUp?! My na pewno tam będziemy i dostarczymy Wam relację z tego wydarzenia, a do tego czasu na bieżąco będziemy informować Was o kolejnych szczegółach dotyczących tego wydarzenia. Jednym z nich będzie zdecydowanie data eventu, która wciąż pozostaje jedną wielką tajemnicą.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.