Wystartowała sprzedaż biletów na MeetUp 2017 w Krakowie!

Wystartowała sprzedaż biletów na MeetUp 2017 w Krakowie!

Największe w Polsce wydarzenie zrzeszające fanów oraz twórców YouTube odbędzie się już 9 września w krakowskiej TAURON Arenie! Mowa oczywiście o MeetUp 2017, który tym razem jest bezpłatny. Dziś natomiast wystartowała sprzedaż biletów specjalnych na ten event!
O godzinie 15:00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na MeetUp 2017 w Krakowie. Do wyboru są 3 rodzaje biletów. W zależności od ceny, oferują one specjalne udogodnienia. Zaczynając od wcześniejszego wejścia (w bilecie Fasttrack za 50 zł, przez strefy premium wraz z gadżetami w bilecie Premium za 300 zł, kończąc na ekskluzywnym spotkaniu z YouTuberami w wąskim gronie w bilecie Meet & Greet za 500 zł. To jednak nie wszystkie atrakcje! Więcej dowiecie się z poniższej rozpiski, a bilety kupicie klikając tutaj.

Bilety


50 zł - bilet Fasttrack (pierwsza pula)

Bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na event osobnym wejściem - od 9.00.

300 zł - bilet Premium (limitowana pula 100 szt.)

Wejście na teren wydarzenia od godziny 09:00, a na teren strefy premium od godz. 10 Zawiera: dostęp do zamkniętej strefy premium, osobne wejście na teren eventu, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów.

500 zł -  bilet Meet & greet (limitowana pula 100 szt.)

Dostęp do strefy premium od godziny 08:45. Zawiera: ekskluzywne spotkanie z ambasadorami tylko dla posiadaczy biletu przed rozpoczęciem eventu (9:00-10:00), dostęp do zamkniętej strefy premium, osobne wejście na teren eventu, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów.

Dla posiadaczy wszystkich biletów wcześniejsze wejście na teren obiektu:
8:45 - meet&greet
9:00 premium i fastrack
od godz. 10:00 start before MeetUp na scenie głównej.

 

Otwarcie bramek i możliwość wejścia na MeetUp bez biletów startuje natomiast o godzinie 11:00, a oficjalny start imprezy przewidziany jest na 11:30. Warto mieć na uwadze, że ilość osób, przebywająca w tym samym czasie na terenie imprezy jest ograniczona i tylko zakup biletu gwarantuje wejście na teren imprezy.


KLIKNIJ TUTAJ ABY KUPIĆ BILET NA MEETUP 2017 W KRAKOWIE!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.