Ogłoszono pierwszy turniej CS:GO na Stadionie Narodowym!

Ogłoszono pierwszy turniej CS:GO na Stadionie Narodowym!

To była tylko kwestia czasu, kiedy e-sport zawita na Stadion Narodowy w Warszawie. Pierwszy turniej został oficjalnie ogłoszony!


Stadion Narodowy w Warszawie w swojej historii służył jako arena dla wielu dyscyplin, ale e-sportu jeszcze tam nie widziano. Ma się to zmienić już 19 i 20 maja, kiedy to zostanie na nim rozegrany pierwszy turniej e-sportowy. Polskie drużyny, które dopiero zostaną ogłoszone, będą rywalizować ze sobą oczywiście w Counter-Strike'a: Global Offensive.



Impreza odbędzie się pod nazwą Meet Point, a link do jej wydarzenia znajdziecie tutaj. Oprócz gamingowego święta uczestnicy imprezy będą mogli także liczyć na spotkanie z ulubionymi YouTuberami, takimi jak: Cyber Marian, Dealereq, G. F. Darwin czy Gimper.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wypadnie impreza tego typu na tak dużym obiekcie i jednocześnie cieszymy się, że e-sport i YouTuberzy zawitają na Stadionie Narodowym w Warszawie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.