Jest już program MeetUp 2017 w Krakowie!

Jest już program MeetUp 2017 w Krakowie!

Dosłownie za kilka dni rozpocznie się największa impreza poświęcona twórcom YouTube w Polsce. Mowa oczywiście o MeetUp Kraków 2017, gdzie zagości ponad 200 przeróżnych osób znanych z sieci. Część z nich wystąpi na scenie głównej - jesteście ciekawi kto, i o której dokładnie porze? 
Wszyscy wiemy, że aby impreza była ciekawa, to na scenie głównej nie może nawet przez chwilę być nudno. Organizatorzy MeetUp Kraków 2017 również są tego świadomi i specjalnie dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowali naprawdę interesujący harmonogram przedstawiający atrakcje jakie będą czekać na nich w centralnej części obiektu. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak chociażby Magic of Y, Cyber Marian, Rezi, Izak czy MULTI. Nie zabraknie dyskusji twórców z widzami, koncertów oraz oczywiście The Muser Battle.Przypominamy, że MeetUp Kraków 2017 odbędzie się już 9 września, a wstęp na niego jest całkowicie darmowy. Oczywiście osoby chętne mogą skorzystać ze specjalnych opcji biletowych, które dostępne są tutaj.

To co, widzimy się?


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.