Nowi YouTuberzy na Meet Point w Warszawie! Wśród nich młoda gwiazda

Nowi YouTuberzy na Meet Point w Warszawie! Wśród nich młoda gwiazda

Meet Point, czyli spotkanie YouTuberów i mecz charytatywny w CS:GO zbliża się wielkimi krokami, a do listy gości wciąż dołączają nowi twórcy. Kogo można się spodziewać na imprezie?


Na scenie Meet Pointu pojawi się wielu najbardziej znanych YouTuberów w postaci: Gimpera, Cyber Mariana, Mamiko, Mandzia, Kolegi Ignacego, GF Darwin czy Wojtka Drewniaka z Historii Bez Cenzury. Oprócz nich będzie jeszcze więcej twórców, lista ich wszystkich znajduje się tutaj.Jedną z większych niespodzianek będzie Zwariowany Marcin, dla którego będzie to pierwsza okazja, żeby spotkać się na żywo ze swoimi fanami i z nimi porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie czy przybić piątkę. Niewątpliwie również dla młodego twórcy będzie to wielkie wydarzenie, które zapamięta na długo.

Oprócz spotkania z YouTuberami rozegrany zostanie także mecz charytatywny na PGE Narodowym w CS:GO, w którym udział wezmą największe polskie drużyny, a za mikrofonem stanie aż 4 komentatorów.

Przypominamy także, że na naszym fanpage trwa konkurs, w którym do wygrania są aż 3 wejściówki na Meet Point! Wejdźcie w post aby dowiedzieć się więcej.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.