Znamy drużyny CS:GO, które zagrają na Stadionie Narodowym!

Znamy drużyny CS:GO, które zagrają na Stadionie Narodowym!

Już jakiś czas temu zapowiedziane zostało jedno z ważniejszych wydarzeń tego roku dla polskiej sceny YouTube i e-sportu - Meet Point. Na wydarzeniu, które odbywa się w ramach 9. Warszawskich Targów Książki, będziemy mogli spotkać znanych internetowych twórców oraz zobaczyć rozgrywki CS:GO na żywo. Teraz poznaliśmy wszystkie drużyny, których zmagania będziemy mogli obserwować w dniach 19-20 maja.


Turniej, który odbędzie się za kilkanaście dni, z pewnością przejdzie do historii, ponieważ będzie pierwszym tego rodzaju wydarzeniem na największym stadionie w Polsce. Potencjał tego miejsca nie zostanie zaprzepaszczony - turniej odbędzie się na wielkiej scenie, która stanie na środku płyty obiektu. Dodatkowo zmagania graczy oglądać będzie można na stadionowych telebimach, których rozmiary gwarantują doskonałą widoczność i jakość. Nie musimy się zatem obawiać, czy zobaczymy, co dzieje się na scenie. Fanów e-sportu z pewnością ucieszy informacja, że hostem i jednym z komentatorów wydarzenia będzie Maciej "Sawik" Sawicki. Wkrótce dowiemy się, kto razem z nim zasiądzie do stanowiska komentatorskiego.Drużyny, które będą walczyć na stadionie PGE Narodowym zagrają charytatywnie - dla fundacji DKMS, która walczy z nowotworami krwi. Już jakiś czas temu pojawiła się informacja o pierwszej drużynie, która pojawi się na turnieju. Teraz poznaliśmy już oficjalną listę ekip, które zmierzą się na warszawskim stadionie - będą to:

  • Pride

  • IzakoBoars

  • x-kom team

  • PACT

  • Team Kinguin

  • Pompa Team

  • CodewiseUnicorns

  • Adwokacik
Wydarzenie jest czymś wartym uwagi dla wszystkich fanów e-sportu, ale też widzów polskiej sceny YouTube. Poza turniejem będzie tam można spotkać swoich ulubionych twórców. Pojawią się tam między innymi: Gimper, Mandzio, Kolega Ignacy, czy Historia bez Cenzury. Z pewnością ten weekend przejdzie do historii jako pierwsze tego typu wydarzenie na PGE Narodowym, więc warto rozważyć swoje uczestnictwo - zwłaszcza, że bilet kosztuje tylko 15 zł. Jeżeli chcecie być na bieżąco z informacjami na temat wydarzenia - między innymi, kto jeszcze będzie komentował turniej - zajrzyjcie na fanpage wydarzenia na Facebooku oraz śledźcie na bieżąco naszą stronę.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl