Meet Point 2019 na PGE Narodowym już jutro!

Meet Point 2019 na PGE Narodowym już jutro!

Festiwal esportu, gier i fantastyki - Meet Point 2019 na PGE Narodowym rozpoczyna się już jutro! Do Warszawy zawita wielu znanych influencerów, a także esportowych graczy. Poznajcie szczegóły tego wydarzenia!


Meet Point 2019 - druga edycja tego typu wydarzenia na Stadionie Narodowym startuje już jutro i potrwa aż do niedzieli. Wydarzenie odbędzie się w ramach jednych z największych targów literackich w Europie – 10. edycji Warszawskich Targów Książki, które zgromadziły w ubiegłym roku ponad 80 000 uczestników. Na miejscu będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z twórcami YouTube, zagrania w znane produkcje komputerowe, a także w gry planszowe oraz oglądania na żywo turnieju kwalifikacyjnego w CS:GO do finałów Games Clash Masters w Gdyni. Zwycięzcy z Meet Point 2019 otrzymają zaproszenie na wrześniowe wydarzenie, aby zmierzyć się o 100.000$!Jeśli wybieracie się na to wydarzenie, koniecznie zapoznajcie się z jego mapą. Posiadający bilety online wejdą od ul. Wybrzeże Szczecińskie, a osoby z innymi biletami lub akredytacjami wejdą od strony Al. Zielenieckich. Oto szczegółowa mapka eventu, który odbędzie się w Biznes Klubie na PGE Narodowym.Jeśli jesteście zainteresowani zakupem biletów na Meet Point 2019 lub chcecie poznać więcej informacji na temat tego festiwalu, koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę eventu, do której przejdziecie klikając tutaj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.