Medusa zebrał ponad 150 tys. złotych na cele charytatywne

Medusa zebrał ponad 150 tys. złotych na cele charytatywne

Dokładnie 153 413,76 zł - tyle pieniędzy udało się uzbierać YouTuberowi Medusie podczas charytatywnej transmisji na żywo. Pieniądze zostaną przekazane na rzecz Franciszka Brzeczki, 13-miesięcznego chłopca, który pilnie potrzebuje operacji serca.


Medusa wyszedł z inicjatywą pomocy dla chłopca z jego rodzinnego miasta kilka dni temu. Twórca zdecydował się na przeprowadzenie wielogodzinnej transmisji na żywo, podczas której zbierane były pieniądze na rzecz potrzebującego chłopczyka. Na live Medusy towarzyszyła mu jego dziewczyna - Ola Mizgalska. Widzowie Adriana nie zawiedli i już po 24 godzinach streama udało uzbierać się ponad 100 tysięcy złotych. Przedłużana transmisja jednak trwała dalej, a finalnie zebrano ponad 153 tysięcy złotych!

Co istotne, mimo zebrania olbrzymiej kwoty, YouTuber zdecydował się przedłużyć transmisję, która od wtorku nadal trwa na kanale, jednak obecnie już bez jego udziału. W ten sposób Medusa mimo formalnego zakończenia streama, nadal zachęca do dalszego wsparcia finansowego dla potrzebującego.Pieniądze zostaną w całości przekazane na rzecz Frania, który potrzebuje pilnej operacji serca w klinice kardiologicznej w Linz w Austrii. Jeśli jesteście zainteresowani bezpośrednim wsparciem chłopczyka, odsyłamy was do trwającej nadal zbiórki na portalu SiePomaga. Do wspomnianej zbiórki przejdziecie klikając tutaj

"Ta akcja charytatywna przejdzie do historii YouTube" - mówił po jej zakończeniu Medusa. Trzeba przyznać, że zebrana kwota robi ogromne wrażenie, a my gratulujemy dobroczynnej inicjatywy. Zachęcamy i was do dalszego wsparcia zbiórki, ponieważ ostateczna kwota celu jeszcze nie została osiągnięta.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.