Wielki Mecz Gwiazd: Telewizja vs. Internet już jutro!

Wielki Mecz Gwiazd: Telewizja vs. Internet już jutro!

Jak dobrze wiecie, walka o odbiorców pomiędzy telewizją, a internetem trwa już od wielu lat. Obecnie młodsze pokolenie przeważnie preferuje tą drugą stronę, jednakże telewizja nie daje za wygraną. Już jutro odbędzie się druga edycja Meczu Gwiazd: Telewizja kontra Internet - czy tym razem przegrani się zrewanżują?


Ponad rok temu zorganizowany został mecz charytatywny, który był częścią drugiego dnia V Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka. Oprócz obejrzenia zaciekłego pojedynku na murawie stadionu Legii Warszawa, kibice mogli podejść wcześniej do swoich idoli, porozmawiać z nimi, a nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Poprzednio drużynę telewizji reprezentował aktor Tomek Oświeciński, a ekipę z internetu - Magia Y. Mimo wszelkich starań ze strony YouTuberów, zostali oni "wyniesieni na tarczy" ze stadionu po przegranej 4 do 1. Honorową bramkę strzelił wówczas kapitan zespołu. A jak będzie tym razem?Już jutro, 29. lipca o godzinie 15:00 odbędzie się rewanżowy mecz pomiędzy ekipami telewizji i internetu. Podobnie jak to miało miejsce rok temu, wstęp będzie wolny, a stadion gotowy do dyspozycji już od 14:00. Dodatkowo od godziny 15:00 w strefie gwiazd, widzowie będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami. Prócz samych gwiazd na murawie walczyć będą też dzieci reprezentujące wszystkie drużyny biorące udział w turnieju VI Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka, a także zawodowi jokerzy. Przejdźmy do najważniejszego, czyli do składu poszczególnych ekip.

Drużynę internetu na czele z kapitanem Magia Y będą reprezentować: KaluchKamil-InTravel, Tivolt, ZiemniakDoknes, Malczyńscy, DeeJayPallaside, PLKD, Leh, Pntcmz Football Official, Seto, Kameralnie, GrabaGra, Oskar "Junajted" Siwiec, The Adryan HD, 6:45, Jedyy, Wojtek "Łozo" Łozowski, Gabor - Grzegorz Jędrzejewski oraz SAJU.

Przeciwko nim zmierzą się znani aktorzy i dziennikarzy z Tomaszem Oświecińskim na czele. Wśród nich możemy wyróżnić takie nazwiska jak: Moskwa, Wątroba, Kmiecik, Czerwiński, Popiel, Królikowski, Piasecki, Nowak, Rafalski, Karaszewski, Mościcki, Sabała, Borzęcki, Koliński, Jankowski, Szkolnikowski, Poniewierski czy Rześniowiecki.Na koniec warto wspomnieć też o jokerach, którymi są znane osobistości ze świata piłki nożnej. Mowa tu o Maniche, Franku Verlaat, Sebastianie Mila, Dariuszu Dziekanowskim, Tomaszu Kłosie, Radosławie Gilewiczu i Jacku Krzynówku. Transmisja z meczu dostępna będzie na sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Jeżeli nie macie planów na jutrzejsze niedzielne popołudnie, to polecamy wpaść do Warszawy i wesprzeć swoich ulubionych twórców.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.