MC Sobieski ze świąteczną piosenką z życzeniami dla YouTuberów!

MC Sobieski ze świąteczną piosenką z życzeniami dla YouTuberów!

Druga połowa grudnia to okres, gdy zaczynają pojawiać się w sieci świąteczne życzenia bożonarodzeniowe. MC Sobieski nagrał specjalne życzenia muzyczne, które składa polskim youtuberom.


W dość oryginalnych życzeniach MC Sobieski skierował swoje słowa bezpośrednio do najbardziej znanych postaci polskiego YouTube'a - m.in. do Gimpera, Sylwestra Wardęgi czy Young Multiego. Oczywiście nie obyło się bez charakterystycznej dla twórcy żartobliwej formy, niemniej i tak finalnie jest to bardzo miły gest z jego strony, co potwierdzają tylko pozytywne oceny i komentarze pod filmem:
Nawet Sexmasterce dobrze życzy, szanuje Cię jako człowieka, pokazujesz ile w Tobie dobra, pozdrawiam:)

Te humunculusy xD Naprawdę świetny kawałek :D Wesołych świąt


Super streszczenie yt w 3 min. Sobieski jak zwykle na najwyższym poziomie. Wesołych świąt wszystkim! :D

Swoją drogą warto zauważyć, że nie jest to jedyny duży projekt MC Sobieskiego w tym roku. W czerwcu pisaliśmy chociażby o jego utworze, w którym przedstawia historię naszego kraju, a podobnych kawałków na jego kanale jest znacznie więcej.
Niewykluczone, że bliżej pierwszej gwiazdki na YouTube pojawi się jeszcze więcej okazjonalnych materiałów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Z pewnością nie zabraknie też życzeń od innych twórców. Już dziś czekamy z niecierpliwością!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.