MC Sobieski z ważnym, patriotycznym utworem

MC Sobieski z ważnym, patriotycznym utworem

Mc Sobieski postanowił na swoim kanale rozpocząć zupełnie nową serię, która będzie w pełni poświęcona polskiemu patriotyzmowi. Własnie ukazał się pierwszy utwór z cyklu.


Twórca na swoim koncie ma mnóstwo piosenek, które zahaczają o tematy związane m.in. z popularnymi grami wideo, filmami czy serialami. Te cieszą się stosunkowo dużą popularnością. Mc Sobieski kilka dni temu dotknął jednak tematu, który nieco rzadziej przewija się w mediach głównego nurtu.

Mowa o motywie polskiego patriotyzmu i walki o ojczyznę. Najnowszy utwór Patryka dotyczy desantowanych do okupowanej Polski żołnierzy Polskich Sił Zbrojnych, czyli cichociemnych. Jak możemy wyczytać z opisu pod klipem:
 Piosenki patriotyczne to nowa seria, w której przybliżę Wam historię Polski. Oto Cichociemni, Polscy Żołnierze, którzy byli elitą Armii Krajowej. Jeśli chcecie, aby patriotyczny rap pojawiał się częściej, wznieście kciuk ku niebu.

W momencie pisania tego artykułu piosenkę przesłuchało ponad 6 tysięcy osób. Możesz dołączyć do tego grona oglądając poniższy teledysk.Mc Sobieski nie odchodzi oczywiście od pisania tekstów o tematyce stricte gamingowej czy filmowej. Seria piosenek patriotycznych to wyłącznie urozmaicenie arsenału twórcy.

Podoba się Wam nowa piosenka Mc Sobieskiego? Piszcie w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.