YouTuberzy zdissują samych siebie - nowe wyzwanie od MC Sobieskiego

YouTuberzy zdissują samych siebie - nowe wyzwanie od MC Sobieskiego

Na YouTube znaleźć możemy mnóstwo przeróżnych wyzwań jakich podejmują się, bardziej lub mniej popularni, twórcy internetowi. Challenge do jakiego postanowił zaangażować innych YouTuberów MC Sobieski to naprawdę interesująca akcja, w której najważniejszy jest dystans do własnej osoby.


Mowa tutaj oczywiście o najnowszym filmie artysty noszącym nazwę "ZDISSUJ SIEBIE CHALLENGE". Tytuł od razu sugeruje czego może ten "challenge" dotyczyć. MC Sobieski postanowił rozpocząć projekt, którego głównym celem jest ukazanie swojego dystansu do własnej osoby poprzez chociażby nagranie żartobliwej piosenki, bądź zrobienie czegoś równie interesującego. W tym celu nominował kilku popularnych YouTuberów - Gargamela, dziewczyny z kanału Szparagi, Gimpera, CookieM, Karolka oraz Żiżeja.

Patryk oczywiście "zdissował" siebie w sposób jaki potrafi najlepiej - zaśpiewał wymyślony utwór krytykujący siebie samego od stóp do głów. Wyśmiał chociażby swoje umiejętności muzyczne czy styl ubierania. W opublikowanym filmie przedstawia także krótko zamysł całej akcji "ZDISSUJ SIEBIE", więc serdecznie zapraszamy do jego obejrzenia.Jesteśmy bardzo ciekawi kto z nominowanych twórców internetowych podejmie się zadania i zaśpiewa utwór "dissujący" samego siebie. Nie mamy jednak wątpliwości, że to idealna okazja do spróbowania własnych sił w tym kto i w jakim stopniu jest zdystansowany. Musimy też przyznać, że krytyka w wykonaniu MC Sobieskiego wyszła mu naprawdę świetnie!

Diss na samego siebie nagrał już swoimi czasy Gimper. Utwór ten został wrzucony ponad 3,5 roku temu i odsłuchało go już ponad 2 miliony razy:

Co sądzicie o projekcie MC Sobieskiego? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.