MC Sobieski z hymnem dla polskich piłkarzy!

MC Sobieski z hymnem dla polskich piłkarzy!

Mamy koniec kwietnia, a więc jesteśmy już naprawdę blisko Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które tym razem będą miały miejsce w Rosji. Co za tym idzie zaczynają towarzyszyć nam już coraz większe emocje związane z występem naszych piłkarzy na mundialu. Specjalny utwór na tę okazję stworzył MC Sobieski przy współpracy z m.in. Maciejem "Dziemianem" Dziemiańczukiem.


MC Sobieski jako twórca znany jest z tego rodzaju produkcji. Wiele z nich nawiązuje do patriotyzmu i ważnych narodowych wartości. Było tak m.in. w przypadku utworu, w którym prezentował nam historię naszego kraju czy też wtedy, gdy chciał oddać hołd polskim himalaistom. Pojawiały się u niego na kanale także, podobnie jak w tym przypadku, piosenki nawiązujące do naszych piłkarzy. Powstał z tego prawdziwy hymn, który pewnie nie jeden z nas zanuci podczas czerwcowych meczów naszej reprezentacji.Jak napisał sam MC Sobieski w komentarzu pod filmem:
Mundial w Rosji to kolejna okazja abyśmy zjednoczyli się we wspólnym dopingowaniu Biało-Czerwonych. Wierzę, że Polacy po raz kolejny pokażą klasę rywalom i dostarczą nam mnóstwo emocji. Dedykuję ten utwór Polskiej Reprezentacji oraz jej kibicom. My dajemy Wam energię, Wy gracie na 100%!

Również my dołączamy się do fali wsparcia, która płynąć będzie teraz w stronę naszych "Orłów Nawałki", a samemu MC Sobieskiemu gratulujemy kolejnej świetnej piosenki!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.