Max Krasoń mówi o swoim wypadku i przestrzega widzów

Max Krasoń mówi o swoim wypadku i przestrzega widzów

Max Krasoń opublikował właśnie materiał, gdzie - wraz z żoną - opowiada o wypadku na skuterze, którego był ofiarą. Doszło do niego w Chorwacji podczas wycieczki z okazji pierwszej rocznicy małżeństwa.


Wszystko stało się 18 sierpnia, kiedy Max i jego żona wracali skuterem do swojego domku w Chorwacji. Podczas zjazdu z wzniesienia, twórca stracił panowanie nad pojazdem. Upadek nie zakończył się szczęśliwie.

Max przewrócił się na twarz (miał kask, lecz chroniący wyłącznie górną część głowy), co poskutkowało rozcięciem skóry w okolicach żuchwy i wybiciem części zębów. Żonie influencera nic groźnego się nie stało.W filmie opublikowanym właśnie na kanale możemy usłyszeć historię wypadku począwszy od samego upadku, do powrotu do Polski. Małżeństwo nie miało szczęścia na wszystkich etapach tragedii. Jak twierdzą, przerażające było to, że mało kto porozumiewał się tam w języku angielskim i trudno było dowiedzieć się "co tak naprawdę się dzieje".

Wszystko jest jednak na dobrej drodze. Życzymy powrotu do zdrowia!

 

Co sądzicie o całej sytuacji? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.