Matura to Bzdura z hitami 2018 roku

Matura to Bzdura z hitami 2018 roku

Każdy odcinek Matura to Bzdura najczęściej ma w sobie przynajmniej jedną wypowiedź jednego z uczestników, którą można uznać za absolutny szczyt głupoty i popis ignorancji. Twórcy kanału przygotowali zestawienie tego typu hitowych odpowiedzi z 2018 roku. Zapnijcie pasy. Jest ciężko.


Na początku specjalnego odcinka Adam Drzewicki, twórca kanału, wspomina o zbiórce na Quiz House w wersji na iPhone. Pisaliśmy o niej tutaj.

Twórcy programu przygotowali dla widzów kompilację najzabawniejszych odpowiedzi z 2018 roku, które mieli okazję usłyszeć podczas kręcenia kolejnych odcinków show. Ola Nowak, Gimper, Maciek Dąbrowski, Kolega Ignacy, Dharni, Bartek USA, Piotrek Szumowski i Bartosz Zalewski mieli okazję zadać ciekawe pytania... i usłyszeć jeszcze ciekawsze odpowiedzi:W zestawieniu najśmieszniejszych odpowiedzi z 2018 roku w programie Matura To Bzdura znalazło się miejsce dla Bedoesa, który swoim występem rozbawił internautów. Pisaliśmy o tym wydarzeniu w tym miejscu.

Odpowiedzi niektórych delikwentów naprawdę przechodzą granice rozsądku i dobrego smaku. W zebranych hitach znalazły się jednak także osoby, które postanowiły zażartować sobie z konwencji programu i celowo podawały błędne odpowiedzi. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.