Wyciekły zdjęcia matryc trzech najnowszych iPhone'ów!

Wyciekły zdjęcia matryc trzech najnowszych iPhone'ów!

W sieci pojawiły się ostatnio zdjęcia matryc dla telefonów iPhone 8 oraz iPhone 7s i 7s Plus. Nie wiadomo niestety, czy są one prawdziwe. Jednak ich autentyczność oraz fakt, iż Apple już niedługo uruchomi masową produkcję nowych smartfonów, dodaje temu wyciekowi sporą szansę. Zobaczcie sami!
Po wrześniu tego roku Apple będzie prawdopodobnie postępować zgodnie z tradycją i wyda iPhone 7S oraz iPhone 7S Plus, ze zwykłymi uaktualnieniami podstawowej wersji. Lecz pojawiła się także plotka, że w zamiarach firmy ukazał się trzeci model specjalnej edycji - iPhone 8, który ma zostać wypuszczony klientom z okazji 10-lecia iPhone'a.


Matryca iPhone 8 widoczna jest po środku powyższego zdjęcia. Telefon swoimi wymiarami jest tylko odrobinę większy od 4,7 calowego 7s. Mimo to, najnowszy produkt od Apple miałby otrzymać ekran o przekątnej 5,8 cala, a to dlatego, że wyświetlacz ma pokrywać prawie cały przedni panel obudowy.

Inną ciekawą plotką jest to, że Apple doda do swoich iPhone 8 specjalny ekran OLED, używany już od lat w smartfonach od Samsunga, o wiele lepszy od zwykłego LCD.

Niestety nie wiadomo do końca, czy wszystkie informacje są prawdziwe, jednak im więcej pojawia ich się w sieci, coraz bardziej prawdopodobne staje się to, że niedługo zaskoczymy się specjalnym wydaniem iPhone'a 8.

Z wycieków wynika, że produkcja wyżej ukazanych telefonów ma być ogłoszona przez firmę Apple podczas corocznego spisu wrześniowego, chociaż takie plany nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl