Materiały YouTube Originals już wkrótce będą darmowe!

Materiały YouTube Originals już wkrótce będą darmowe!

Subskrybenci usługi YouTube Premium mają dostęp do ekskluzywnych treści tworzonych przez przeróżnych influencerów. Pewien czas temu pojawiły się plotki, jakoby Google planowało te filmy udostępnić także zwykłym użytkownikom. Firma wydała właśnie oficjalne oświadczenie w sprawie.


Google poinformowało, że już 24 września wszystkie oryginalne seriale, filmy i wydarzenia na żywo zostaną przekazane do dyspozycji dosłownie wszystkim osobom korzystającym z platformy YouTube.

Setki programów prosto od YouTube już niedługo zupełnie za darmo!


Ten stan rzeczy nie oznacza oczywiście, że użytkownicy opłacający abonament YouTube Premium zostaną pozbawieni wszystkich przywilejów. Subskrybenci otrzymają możliwość oglądania ekskluzywnych treści w lepszej jakości i bez jakichkolwiek reklam. Dostęp do kolejnych odcinków seriali także będą mieli przyspieszony.

Jeśli jesteście ciekawi, co wchodzi w skład treści YouTube Originals, to TUTAJ znajdziecie pełną listę filmów i seriali.

Nie do końca wiadomo dlaczego Google zdecydował się na taki drastyczny krok. Być może firma nie jest zadowolona z wyników finansowych oryginalnych materiałów, a może za tym wszystkim stoją szczere pobudki zaspokojenia oczekiwań użytkowników? 

Źródło: Google / Engadget

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.