Masterczułek parodiuje Marinę Joyce!

Masterczułek parodiuje Marinę Joyce!

Historia brytyjskiej twórczyni YouTube kilka dni temu wstrząsnęła światem Internetu, o czym możecie przeczytać w naszych poprzednich artykułach. Niektórzy nadal są poważnie zaniepokojeni losem młodej dziewczyny, a reszta natomiast śmieje się z całej sytuacji. Jedną z osób, która podchodzi do sprawy z dużym dystansem, jest Masterczułek. Twórca opublikował wczoraj materiał stanowiący parodię ostatnich filmów Mariny.


KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK ZAKOŃCZYŁA SIĘ SPRAWA Z MARINĄ JOYCE


Dezy najwidoczniej nie wierzy w ogromną ilość teorii spiskowych, które oparte były na rzekomym porwaniu i przetrzymywaniu brytyjskiej twórczyni YouTube. W swojej produkcji zachowuje się w taki sam sposób, jak ostatnimi czasy Marina. Wypowiadane przez niego zdania są nieskładne, często powtarza jedną frazę oraz głosem bez żadnych emocji mówi tylko o tym, że wszystko jest u niego dobrze i kocha swoich widzów. Nawiązuje także do słynnej już mimiki twarzy Mariny, która kompletnie nie ma wyrazu, a widoczny jest tylko przyklejony, sztuczny uśmiech. Obecność tajemniczego i groźnego operatora kamery także nie została pominięta. Co jest w tym jednak prześmiewczego? Na przykład fakt, że Masterczułek dość dosadnie sugeruje różnego rodzaju uzależnienia, których ofiarą mogła stać się Marina.
Dodatkowo przekonuje nas o tym post, który umieścił na swoim fanpage'u na Facebooku.


Masterczułek uważa, że akcja z rzekomym porwaniem była sfingowana celowo, by w szybki sposób zdobyć ogromną popularność. Poza tym odpowiada na zarzuty swoich widzów o bycie nieczułym na krzywdę innych ludzi. Twierdzi, że to internetowi twórcy, którzy zdobywają wyświetlenia poprzez wymyślanie coraz nowszych teorii na temat Mariny, wykazują się mniejszą empatią niż on sam, obracając sprawę w żart. Musimy się z tym zgodzić.A Wy jakie macie do tego podejście? Wierzycie w to, że Marinie dzieje się faktyczna krzywda, czy cała sytuacja stała się już dla was zabawna sama w sobie? Piszcie swoje opinie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.