Rafał Masny wyjaśnia zamieszanie związane ze swoim kanałem

Rafał Masny wyjaśnia zamieszanie związane ze swoim kanałem

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Rafał Masny otworzył swój nowy kanał na YouTube. Jego przyjęcie nie było najlepsze, o czym twórca postanowił opowiedzieć w nowym filmie.


Jak sam Rafał mówi, pod ostatnimi filmami na kanale pojawiło się ponad 5 tysięcy komentarzy, z czego wiele z nich jest negatywnych. Z tego względu postanowił wytłumaczyć wszystkie niejasności związane z jego działalnością i opowiedzieć o swoich motywacjach.

Otóż kiedy Rafał odchodził z To Już Jutro chciał założyć nowy kanał, na którym będzie mógł mówić na każdy temat w niekoniecznie poważny sposób. Okazało się jednak, że wielu ludzi przyzwyczaiło się do stonowanego sposobu prowadzenia kanału przez Rafała znanego z TJJ i było zawiedzionych nową twórczością Rafała. Część widzów zarzucała mu nawet, że próbuje tworzyć popularnonaukowe materiały, co jednak mu nie wychodzi.W powyższym filmie Rafał oznajmił, że jego zamiarem nie jest tworzenie treści popularnonaukowych, a jedynie luźnych vlogów na interesujące go tematy, na które wypowiada się z przymrużeniem oka. Jak sam przyznaje, jego wina polegała na tym, że nie wyjaśnił on na początku swoich zamiarów widzom, którzy mogli przez to nie wiedzieć, czego oczekiwać od twórcy.

Masny chcąc wyjść z całej sytuacji z klasą postanowił z negatywnych komentarzy zrobić pożytek. Zaproponował bowiem, żeby jego widzowie wymyślali jak najlepsze inwektywy i żarty w jego kierunku. Następnie zrobi on z nich film, w którym je czyta, a autorzy trzech najlepszych "pojazdów" dostaną po 200 i 100 złotych.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.