Rafał Masny z nowym własnym kanałem

Rafał Masny z nowym własnym kanałem

Nowy kanał od Grupy Abstra nie jest już niczym zaskakującym. Większym ewenementem jest już nowy kanał jednego z założycieli Grupy Abstra, czyli Rafała Masnego. 


Trzeba przyznać, że Rafał w swojej karierze zaliczył już kilka solowych projektów. Najpierw debiutował z kanałem To Już Jutro, który okazał się sporym sukcesem, jednak dziś prowadzony jest przez Tomasza Zacharę. Następnie przyszedł czas na "Lepiej Masny Niż Wcale", jednak wygląda na to, że po udostępnieniu kilku materiałów związanych ze znanym z Polsatu show Lepiej późno niż wcale, twórca nie prowadzi na nim już żadnej aktywności.

Nie wiemy zbyt wiele o "Masnym kanale", ale sama jego nazwa sugeruje, że będzie on w większym stopniu poświęcony osobie Rafała i jego zainteresowaniom niż w przypadku kanału "Lepiej Masny Niż Wcale". W pierwszym odcinku Rafał poruszył kwestię genetyki psów:Pod koniec odcinka YouTuber obiecał, że wkrótce na kanale pojawi się więcej materiałów. Jeśli będą one podobne do tego, który już znamy, to możemy spodziewać się wielu dyskusji w sekcji komentarzy. Twórca bowiem wyraził swoje przemyślenia oraz poparł je odpowiednimi argumentami - które oczywiście ktoś inny może odeprzeć. Należy także docenić dużą ekspresję Rafała i jego doświadczenie przed kamerą - wielu widzów wyraża swoje zadowolenie z materiału, twierdząc że dobrze się go słucha.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.