Masno Gang powraca na YouTube

Masno Gang powraca na YouTube

W styczniu tego roku projekt MASNO od BOXDELA i spółki został oficjalnie zawieszony. Powodem był ban nałożony na konto, a także pewne wyczerpanie formatu, który cieszył się coraz mniejszym zainteresowaniem. Twórcy ogłosili wtedy początek nowego muzycznego projektu pt. "gng". Po wielu miesiącach, na kanale pojawiła się wczoraj wyczekiwana piosenka. 


Wczoraj dość niespodziewanie na kanał "gng" trafiła piosenka pt. "jetpack" w wykonaniu Masnego Bena i Masnego Bila, jako części muzycznego składu "mgng". W opisie produkcji czytamy, że wkrótce zostaną odsłonięte kolejne karty, a w komentarzach znajdziemy wiele opinii widzów, którzy czekali na powrót składu.Więcej o powrocie Masno Gang opowiedział BOXDEL na podcastowym kanale "Aferki". YouTuber powiedział, że kolorowe kominiarki oficjalne powróciły w niepełnym składzie, jednak możliwe, że wkrótce pojawi się ktoś jeszcze. Twórca póki co nie zdradził wiele więcej, ale z jego wypowiedzi możemy wnioskować, że niewykluczone jest pojawienie się nowej klubowej muzyki od Masno, a być może i kolejnych koncertów.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.