Marzia Bisognin odchodzi z YouTube

Marzia Bisognin odchodzi z YouTube

Popularna zagraniczna YouTuberka, Marzia, mimo sporych osiągnięć na swoim kanale rezygnuje z kariery. Dlaczego?


Znana głównie jako narzeczona PewDiePie’a, a dla fanów i fanek kobiecej strony YouTube jako modowa, lifestyleowa vlogerka, Marzia Bisognin postanowiła dziś definitywnie zakończyć swoją przygodę z nagrywaniem. Na jej kanale pojawił się filmik o przyciągającym uwagę tytule „Goodbye Youtube”.Wnioskując po komentarzach, po obejrzeniu wideo większa część widowni została negatywnie zaskoczona. Fani Marzii spodziewali się jednego z klasycznych dla społeczności portalu żartów. Nie tym razem. Przyszła żona PewDiePie’a zupełnie poważnie podeszła do tematu i opisała również dokładnie przyczyny swojego odejścia. Powód był prosty:
Nie chcę zmuszać się do robienia tego samego, podczas gdy czuję, że jestem gotowa spróbować innych rzeczy. 

Wyjaśniała już na początku filmu YouTuberka. Nie obyło się oczywiście bez pozytywnych wspomnień. Jak sama podkreśliła, okres nagrywania na YouTube był dla niej niesamowicie przyjemny i uwielbiała to robić. Nie kojarzy żadnych złych wspomnień powiązanych ze swoją działalnością, lecz mimo to nie potrafi dalej robić czegoś na siłę. Jak wiadomo prowadzenie kanału wymaga zaangażowania i regularności, na co nie starczyłoby jej ambicji w tym kierunku. 
Zupełnie rozumiem, jeśli się na mnie zawiedliście, jednak potrzebowałam być z Wami szczera i opowiedzieć Wam o tym co czuję... Zawsze będę wdzięczna za to co mi daliście.

Zwróciła się do fanów. Na koniec dodała także, że dzień publikacji ostatniego filmiku (22 października) jest dla niej bardzo ważny, gdyż jednocześnie jest to data rozpoczęcia jej działalności w serwisie. Idealny czas na zamknięcie wszystkiego.

Oprócz fanów, którzy mimo tęsknoty za Marzią, życzyli jej jak najlepiej i obdarowali ją ciepłymi słowami, zaprzyjaźnieni YouTuberzy również postanowili opowiedzieć się za jej wyborem:

Nie mogło zabraknąć również Felixa:

 


avatar

Klaudia Szczepocka

Brak opisu