Serialowe nowości od Marvela w serwisie Showmax!

Serialowe nowości od Marvela w serwisie Showmax!

Produkcje Marvela nie od dziś cieszą się niemałą popularnością, także w naszym kraju. Dla wszystkich fanów klasycznego kina z komiksowymi superbohaterami w rolach głównych, serwis Showmax przygotował coś specjalnego - nowe przygody ulubionych bohaterów amerykańskiej wytwórni z Agentami T.A.R.C.Z.Y. na czele!


Prócz wspomnianego serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. dostępny jest już także serial Inhumans, a jeszcze w tym roku w listopadzie będzie można obejrzeć m.in. głośne Runways. Na przyszły rok zaplanowana jest zaś premiera Cloak & Dagger. Wszystkie seriale dostępne będą zarówno z polskim lektorem jak i w wersji z napisami. Oferta jest naprawdę obiecująca, co widać z resztą po komentarzach i reakcjach użytkowników serwisu na post o nowościach na ich oficjalnym profilu Facebooku.Komentarz Macieja Sojki z Showmax odnośnie nowych produkcji:
Dzielimy z Marvelem miłość do superbohaterów i cieszymy się, że możemy pokazać ulubione i zupełnie nowe, wspaniałe postacie użytkownikom Showmax. To będą najświeższe, wyczekiwane produkcje Marvela na podstawie uwielbianych komiksów. Seriale z pewnością będą silnym uderzeniem w jesiennej ofercie serwisu.Biorąc pod uwagę podaną ofertę, wiele może wskazywać na to, że serwis czeka naprawdę dobry okres. Czy tak faktycznie będzie zapewne przekonamy się o tym w przeciągu najbliższych kilku miesięcy.

Będziecie oglądać te seriale? Koniecznie dajcie nam znać o tym w komentarzach!

Źródło: benchmark.pl

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.