Martyna Wojciechowska z własnym kanałem na YouTube

Martyna Wojciechowska z własnym kanałem na YouTube

Wielu z was z pewnością dobrze zna Martynę Wojciechowską. Polska prezenterka telewizyjna, podróżniczka i pisarka rozpoczęła teraz nowy etap w swojej karierze i wystartowała z kanałem na YouTube. 


Martyna Wojciechowska bez dwóch zdań jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci telewizyjnych zajmujących się podróżami. Jest autorką m.in. serii  "Kobieta na krańcu świata", która w formie programu dokumentalnego jest od 2009 roku emitowana na antenie TVN, a także jest główną serią książek autorki.

W ostatnich dniach Martyna otworzyła swój kanał w serwisie YouTube, gdzie zamierza prowadzić serię "DALEJ". Jak mówi podróżniczka, do założenia kanału namówiła ją jej 13-letnia córka. Na kanale prowadzone będą rozmowy z interesującymi gośćmi, a sam program będzie dostępny także w formie podcastu. Nowe odcinki będą publikowane co drugą środę, a pierwszy z nich pojawi się już w najbliższą środę - 14 kwietnia.Trzeba przyznać, że realizacja programu wygląda na profesjonalnie wykonaną pracę. Mamy do czynienia z wysokiej jakości materiałem, zarówno od strony wideo, jak i audio, a także interesującą scenografią studia "DALEJ". Jak zostanie odebrana twórczość Martyny?

Na ten moment jej odbiorcy bardzo ucieszyli się z nowego programu. Wiemy także, że osoby znane z telewizji potrafią osiągnąć sporą popularność w serwisie, czego przykładem jest chociażby Robert Makłowicz, który po "przejściu" z telewizji na YouTube, na platformie osiąga świetne wyniki pod względem wyświetleń i nowych subskrypcji.

 

Nie pozostaje nam nic więcej niż życzyć powodzenia na YouTube oraz czekać na pierwsze odcinki programu!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.