Martin Stankiewicz z emocjonalną przemową

Martin Stankiewicz z emocjonalną przemową

Martin Stankiewicz opublikował na swoim kanale film "Przemowa" będący zachętą do udania się na niedzielne wybory. Sam materiał jest dosyć wiernie odwzorowaną - oczywiście przetłumaczoną na język polski -  sceną z filmu "Dyktator".


W sieci ukazuje się ostatnio coraz więcej produkcji od wpływowych influencerów, którzy zachęcają swoją widownię do niepozostania biernym i udania się na niedzielne wybory prezydenckie. Każdy film tworzony jest w nieco innej formule i ma nieco odmienny wydźwięk. Podobnie jest z projektem Martina Stankiewicza.

Twórca postanowił wziąć na warsztat znaną scenę z filmu "Dyktator", gdzie to Charlie Chaplin wygłasza płomienne przemówienie. Martin zaaranżował klimatycznie scenerię, zadbał o elegancki ubiór i - podobnie jak w kinowym klasyku - zaczął mówić spokojnie, aż... przeszedł do wrzasków.Cała przemowa jest niezwykle emocjonalna i - co widać po komentarzach - spodobała się społeczności. Widzowie influencera chwalą go za nie tylko grę aktorską, ale też profesjonalne podejście do kwestii technicznych. Jeśli jeszcze nie widzieliście materiału Martina, to znajdziecie go powyżej!

 

Co sądzicie o przemowie Martina Stankiewicza? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.