Martin Stankiewicz z 750 tys. subskrypcji!

Martin Stankiewicz z 750 tys. subskrypcji!

Standardem na naszej stronie stały się zestawienia statystyk twórców, którzy osiągają wysoki pułap subskrypcji. Nie mogliśmy inaczej postąpić z Martinem Stankiewiczem, któremu niedawno stuknęło 750 tysięcy subskrypcji! Zapraszamy!


Martin Stankiewicz rozpoczął swoją działalność 6 kwietnia 2013 r., kiedy to założył kanał na YouTube. Pierwszy materiał pojawił się jednak pod koniec kwietnia 2013 r.  Zebrał on ponad 230 tys. wyświetleń oraz prawie 4 tys. kciuków w górę.


Od tamtego momentu, kanał Martina rozwinął się bardzo intensywnie, czego dowodem może być chociażby osiągnięcie, o którym piszemy. Wrzucił do siebie 135 materiałów, które zostały obejrzane trochę ponad 104 miliony razy, zbierając przy tym 2,5 miliona łapek w górę oraz 77 tys. w dół, a także 83 tys. komentarzy.


martinstankiewiczstatystyki

Średni czas oglądania przez widzów filmów Martina Stankiewicza wynosi 3,52 minuty, a zaledwie przez pierwszy miesiąc od założenia profilu na YouTube na jego koncie widniała liczba 761 tys. wyświetleń! Praca tego twórcy doprowadziła go to momentu, że jego kanał znajduje się na 35 miejscu w polskim rankingu YouTuberów!


martinstankiewiczstatystyki2

Natomiast najpopularniejszym materiałem Martina jest "15 sytuacji po których wiesz, że to TYLKO PRZYJAŹŃ (FRIENDZONE)", który opublikowany został 18 lipca 2015 r. i do tej pory zebrał on około 3,2 miliony wyświetleń, 39 tys. łapek w górę oraz 1,6 tys. w dół. Tematem tego odcinka są sytuacje, które ewidentnie świadczą o tym, że znaleźliśmy się w friendzone i nie mamy co liczyć na związek z kobietą, o którą potajemnie walczyliśmy.
Pozostaje nam pogratulować Martinowi takiego osiągnięcia i zaprosić Was na jego kanał, oraz media społecznościowe Facebooka oraz Instagrama! Jeszcze raz - gratulacje Martin!


Oglądacie tego twórcę? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.