Martin Stankiewicz wraca po dwumiesięcznej przerwie!

Martin Stankiewicz wraca po dwumiesięcznej przerwie!

Od kilku lat tworzy dla szerokiej liczby odbiorców humorystyczne materiały cieszące się sporą popularnością. Ostatnio postanowił jednak udać się na dwumiesięczny urlop, który spowodowany był paroma czynnikami. Mowa oczywiście o Martinie Stankiewiczu, który swoją nieobecność wytłumaczył w specjalnym filmie.
Duża część widzów Martina czekała z niecierpliwością na kolejny ciekawy klip z jego strony. Ten z kolei pojawił się dopiero teraz - nieobecność twórcy została jednak przez niego stosownie wyjaśniona w nowym Q&A. Żadne treści nie pojawiały się na kanale z różnych powodów. Przede wszystkim Martin miał na głowie naprawdę sporo długich wyjazdów (do Tajlandii oraz Stanów Zjednoczonych), a przy okazji złamał rękę, co uniemożliwiło mu tworzenie zadowalających projektów. Po więcej przyczyn oraz do wysłuchania innych ciekawych pytań zadanych przez widzów odsyłamy Was do poniższego materiału.Martin zapowiedział, że powraca ze wzmożoną siłą - filmy pojawiać się mają regularnie, lecz tym samym większa uwaga będzie stawiana na jakość, a nie na ilość. Zgodnie z obietnicami twórcy, nowy materiał ujrzał już światło dzienne. Kilkuminutowa opowieść o wyjątkowych i osobliwych ludziach już od samego początku spotkała się z uznaniem widzów - nie mamy wątpliwości, że wielu z nich zapomniało już o przerwie Martina. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji oglądać opisanego filmu to zapraszamy Was poniżej.


Co sądzicie o powrocie Martina na YouTube? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.